Послуги

також до вашої уваги

 • Паперове шоу

  Це шоу, яке не обійде жодного присутнього стороною. Неодноразово доведено, що гості будь-якого віку стають немов діти, коли навколо них літає папір.
  На вибір є досить багато варіантів наповнювача, і від обраного наповнювача та його кількості формується ціна.

 • Світлове оформлення

  Для світлового декору використовують рухомі голови, сканери та інше. За допомогою них на стелях або стінах, якщо в цьому є потреба, можна намалювати певні трафарети. Також, світло, яке використовується для архітектурної підсвітки залу, можна використати і під час танців.

 • Караоке на виїзд

  Чи задумувались ви про те що у вас живе зірка. А хотіли б спробувати? Караоке З базою в 80 000 пісень, ми впевнені, Ви знайдете саме ту пісню, яка Вам подобається. А якісний звук, хороші мікрофони та професійні звукорежисери зроблять так, щоб Ваш голос звучав, як на великій сцені.

 • Важкий дим

  Низький дим (важкий дим, важкий туман). За допомогою спеціального генератора, води, та "сухого льоду" -твердий двоокис вуглецю (CO2), Ви зможете спостерігати красивий ефект диму. Він не має жодного запаху і може бути використаний як на весільному танцмайданчику, так і на сцені.

 • Озвучення заходів Оренда апаратури

   Коли замовник обирає звук, він хоче найкращого звучання, ми ж, як виконавці замовлення, зобов'язані забезпечити таке звучання: RCF, Turbosound, Mackie, FBT, DBX, Crown, Electro-Voice, SoundCraft, Yamaha, Pioneer та багато інших, перевірених часом, брендів допомагають втілити бажання в життя. У нас є як активний так і пасивний звук, якого вистачить, щоб озвучити маленький захід або великий концерт.